OKTAGON 40: TOP 4 MOMENTY

09.03.2023
FOTO ZDROJ: OKTAGONMMA.CZ
FOTO ZDROJ: OKTAGONMMA.CZ
  • ŠOK VEČERA?

Když jsem se mrknul na kurzovou nabídku a různé analýzy, měl jsem v tom jasno. S celkem fajn kurzem jsem favorizoval Mátého Kertésze, prostě celkově tohohle zápasníka mám rád. Jenže Marcel Grabinski mě vyvedl z omylu. Zápas začal velmi aktivně, Máté dostal hned na začátku koleno a byl otřesený, snažil se prosazovat svůj styl, na který jsme zvyklý, ale Grabinski mu to nedovolil, byl uvolněný a následně mu poslal KO úder, který nekompromisně eliminoval Mátého. Grabinski určitě šokoval večer mnoho lidí.

  • VZÁJEMNÝ ÚDER A ANACONDA CHODE!

Já jsem obrovský fanoušek Bojana je to ukázkový příklad sportovce a ještě o to víc mě potěšilo bouřlivé přijetí fanoušků v Ostravě. Tato hra mě bavila a strašně moc bych si přál vidět Iona Surdu nadále v Oktagonu, protože bylo na něm vidět, že je nebezpečný a energický bojovník. Zápas byl velice aktivní z obou stran. Pak přišel vzájemný knowdown, kdy to Bojan trefil čistěji a následně uškrtil oponenta. Tipsport výkon večera zcela zasloužený.

  • DOMINANTNÍ TŘETÍ KOLO

První kolo bylo takové zvláštní, kdy toho oba nic moc nepředvedli, druhé kolo bylo o mnoho-krát aktivnější z obou stran, byť se mi zdálo, že Alex začal být koncentrovanější a přesnější. Nicméně třetí kolo? Pirát ukázal srdce bojovníka a že je neukončitelný snesl nesmysl to bezpochyby, ale Lohoré byl ten, co ukázal něco víc. Jeho pravá ruka je prostě děsivá, tak jak jeho kopy, Alex ukázal komplexní, trpělivý bezchybný výkon a zaslouženě postoupil do dalšího kola. A závěr zápasu? Fůha! To mě zvedlo ze židle!

  • ROZEBRÁNÍ ÚŠKRTA

Zápas začal řádnými aktivními přestřelkami, oba se překvapovaly různými kombinacemi ze série Mortal Combat. Melvin byl pak o něco preciznější a přesnější, rozdával mnoho kolen i úderů a předváděl skvělé highlisty svých schopností, vše měl ve své plné režii, s přehledem si držel dominantní pozice. Zasloužené vítězství.